تلفن تماس 09120519525

ایمیل info@p-steel.ir

ساعت کاری 24 ساعت

گرم خانه صنعتی استیل

تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل > وبلاگ > محصولات > تجهیزات حرارتی > گرم خانه صنعتی استیل
گرمخانه صنعتی استیل | تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل
5
(1)

گرم خانه صنعتی استیل

گرم خانه صنعتی استیل در آشپزخانه های صنعتی برای گرم نگه داشتن ویا گرم کردن غذا های آشپزخانه صنعتی استفاده می شود. این محصول در اندازه های استاندارد 20، 10، 30 ،40، 50 ،100 و 200 پرس تولید می شود. البته شرکت تولید تجهیزات پارس استیل نظر خریداران را هم محترم می شمارد و هر اندازای به دلخواه شما را می سازد .

 

۰۹۱۲۰۵۱۹۵۲۵ خانی

برای سفارش تماس بگیرید

سوخت

سوخت این محصول برقی و گازی است. شرکت  تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای راحتی شما در گرم خانه برقی از ترموستات استفاده کرده است که به صورت خودکار روشن وخاموش می شود. همانطور که می دانید در محصول برقی باید از سیم کشی هایی استفاده شود . شرکت تولید تجهیزات  پارس استیل در سیم کشی ها از استاندارد جهانی پیروی می کند . و لذا سیم کشی های این محصول نیز استاندارد می باشد . و تمامی خطرات در مسیر های سیم کشی پیش بینی شده است.

گرمخانه صنعتی استیل | تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل

سوخت گازی

در گرم خانه گازی از شعله های کیفیت بالا استفاده شده است . و در میان شعله و داخل گرم خانه از چدن استفاده شده که اتش مستقیم نباشد و غیر مستقیم به غذا برخورد کند . همان طور که می دانید  در محصولات گازی باید لوله کشی شود . در  شرکت تولید تجهیزات اشپز خانه پارس استیل لوله کشی از استاندارد جهانی پیروی کرده است و تمامی خطرات پیش بینی شده است.

 

جنس و فرایند طراحی و تولید

این محصول با ورق های استیل ساخته شده است که به درخواست مشتری از ورق های طرح دار یا ضد خش ساخته می شود. گرم خانه به صورت دو جداره یا سه جداره ساخته می شود که شرکت تولید تجهیزات استیل پارس استیل ورق داخل این محصول را از گالوانیزه با کیفیت  ساخته است واز عایق های پشم شیشه استفاده می کند ورویه های این محصول را از استیل ساخته می شود . و کناره های گرم خانه را هم از استیل می سازند زیرگرم خانه را از پرو فیل ساخته و کاور استیل می کنند  ودر گرم خانه از درب هایی استفاده شده است که این درب تکی و دو در می باشد .

گرمخانه صنعتی استیل | تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل

شلف

توری های گرم خانه را از اهن های آبکاری شده استفاده می کنند که شرکت به درخواست شما از استیل هم می توانند تولید کنند .  توری ها  یا همان شلف ها را به صورت کشویی و طبقه ای قرار داده می شود .

گرمخانه صنعتی استیل | تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل

انواع گرم خانه

گرم خانه صنعتی استیل انواع مختلفی دارد برای شما مثال هایی زده می شود شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش گرم خانه یا هر وسایلی دیگر با شماره مسئول فروش تماس بگیرید برای مثال گرم خانه خشک ،گرم خانه مرطوب و گرم خانه بیمارستانی.

گرم خانه خشک

همان طور که می دانید گرم خانه ها به صورت برقی و گازی تولید می شوند. گرم خانه خشک برقی از المنت های برقی استفاده می شود . این المت ها وظیفه گرم نگهداشتن محفظه داخل را در درمای مطلوب را دارند. و نیز در گرم خانه گازی از شعله های گازی با سوخت گاز شهری استفاده می شود البته اگر تمایل داشته باشید می توان به صورتی طراحی کرد که از سوخت کپسول برای این مورد استفاده شود.

گرم خانه مرطوب

گرم خانه مرطوب هم به صورت برقی و گازی تولید می شود . همانند گرم خانه خشک از شعله ها و المنت های کیفیت بالا استفاده می شود.

 

تفاوت گرم خانه خشک و مرطوب

همانطور که در بالا توضیح داده شد در گرم خانه خشک گرما به صورت مستقیم به مواد غذایی اعمال می شود که حال از طریق سوخت گازی یا انرژی برق . اما در گرم خانه مرطوب لگن هایی وجود دارد که داخل ان آب ریخته می شود از بخار آب مواد غدا گرم شده و گرم نگه داشته می شود.  البته این کار باعث می شود که مواد غدایی داخل لگن تازه بماند و تاره ماندن مواد غذایی باعث می شود غذا های کم تری اسراف شود. هر کدام از این گرم خانه ها مزایای خاص خود را دارند که با توجه به نیاز خود می توانید سفارش دهید .

گرمخانه صنعتی استیل | تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل

گرم خانه بیمارستانی

و در اخر گرم خانه صنعتی استیل بیمارستانی به همان صورت برقی و گازی است با همان کیفیت ولی چرخ دار که حرکت ان برای شما اسان تر شود شرکت تولید تجهیزات پارس استیل با درخواست شما چرخ ها را تغییر دهد مثلا چرخ ترمز دار  و ساده هر طور که شما بخواهید .

 

گرمخانه صنعتی استیل | تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل

 

 

درصورتی که تفاوت بین گرمخانه صنعتی و دم کن برنج را نمی دانید لطفا مقاله مربوط به دم کن برنج را مطالعه نمایید

 

آیا این پست برای شما مفید بود؟

امتیاز متوسط 5 / 5. تعداد: 1

اولین نفری باشید که رای میدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =