تلفن تماس 09120519525

ایمیل info@p-steel.ir

ساعت کاری 24 ساعت

کانتر گرم صنعتی استیل  | تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل
0
(0)

کانتر گرم

یکی از پر کاربردترین تجهیزات در بین تجهیزات آشپزخانه صنعتی کانتر گرم است . این وسیله با نام دیگر تاپینگ گرم هم شناخته شود . این وسیله جزو دسته بندی تجهیزات حرارتی است . این وسیله در خطوط سلف سرویس می تواند استفاده شود و با گرم نگهداشتن غذا جزئی از خط سلف سرویس و رستوران های شما باشد .

 

 

ابعاد

همانند بسیاری از تجهیزات استیل برای آشپزخانه ، ابعاد کانتر گرم نیز با تعداد بن ماری گزارش می شود . گروه صنعتی پارس استیل همواره برای تامین نیاز های مشتری فعالیت های مختلفی را انجام می دهد. از این رو شما می توانید در ابعاد های دلخوله خود سفارش خود را  انجام دهید . اما اگر به دنبال اندازه های استاندارد هستید این محصول با اندازه های 2 لگن ، 3 لگن 4 و 5 لگن بن ماری ساخته می شود که اندازه های استاندارد در نظر گرفته شده هستند که بنابر نیاز خود می توانید از آن ها استفاده نمایید

 

لگن های بن ماری

در محصول های مذکور همانطور که در بالا ذکر شد از لگن های بن ماری استفاده می شود . لگن های بن ماری برای نگهداری مواد غذایی در این محصلو به کار رفته است . زیرا این لگن ها با توجه به عمق قابل توجهی که دارند بهترین گزینه برای نگهداری مواد غذایی است .

 

نحوه کار

کانتر گرم غذا با محوریت گرم نگهداشتن غذا به صورت دراز مدت در رستوران ها ، هتل ها  و کیترینگ به کار می رود . نحوه کار این وسیله بدین صورت است که در داخل محفظه ای با شیر تخلیه قرار داده شده است ، این آب توسط المنت های گرم کننده گرم می شود البته در بعضی مورد این وسیله به صورت گاز سوز طراحی شده و با شعله ها گرم می شود . این روش یعنی انتقال گرما از طریق آب باعث می شود تا حرارت به صورت یکنواخت پخش شود و نیز چون حرارت به صورت مستقیم انتقال نمیابد از سوختن جلوگیری می شود .

 

قسمت پائین کانتر

توضیحات گفته شده در بالا بیشتر برای قسمت فوقانی کانتر گرم است . در این قسمت توضیحاتی راجع به قسمت پائینی می دهیم . قسمت پائینی به صورت گرمخانه کابینتی یا گرمخانه خشک طراحی می شود . فلسفه طراحی قسمت پائین به این شکل این است که غذا در داخل ظروف در آن قرار داده شود .

 

۰۹۱۲۰۵۱۹۵۲۵ خانی

برای سفارش تماس بگیرید

قسمت رویه

برای قسمت رویه رف شیشه ای و پیشخوان استیل طراحی می شود . همچنین در قسمت جلویی ریلی قرار داده می شود . این ریل باعث می شود که بتوان سینی را روی آن قرار داد .

 

جنس

بدنه کانتر گرم به صورت دو جداره ساخته می شود تا گرمای داخل کانتر به بیرون نشت نکند .  جنس بدنه بیرونی از استیل 430 ضد خش ساخته می شود .  قسمت داخلی از ورق گالوانیزه نسوزطراحی می شود . همچنین برای قسمت عایق از پشم شیشه استفاده می شود .

 

گفته شد که کانتر به صورت گازی یا برقی طراحی می شود . در مورد گاز ، تیم پارس استیل برای راحتی مشتریان ، به دو صورت گاز شهری و گلز کپسولی طراحی می شود .

کانتر گرم صنعتی استیل 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل کانتر گرم صنعتی استیل 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل کانتر گرم صنعتی استیل 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل

 

 

آیا این پست برای شما مفید بود؟

امتیاز متوسط 0 / 5. تعداد: 0

اولین نفری باشید که رای میدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 10 =