تلفن تماس 09120519525

ایمیل info@p-steel.ir

ساعت کاری 24 ساعت

هود استیل صنعتی | 09120519525

تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل > محصولات > تجهیزات آماده سازی > هود استیل صنعتی | 09120519525
هود استیل صنعتی - هود صنعتی - هود مرکزی - هود دیواری 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل

هود استیل

هود صنعتی استیل صنعتی از جمله تجهیزاتی است که در همه آشپزخانه های صنعتی مورد نیاز بوده و استفاده می شود. این وسیله که در طرح ها، اندازه ها و شکل های متفاوتی تولید می شود وظیفه مکش هوا و تهویه را بر عهده دارد. تیم تولید تجهیزات استیل آشپزخانه های صنعتی پارس استیل ارائه دهنده این محصول به مشتریان گرامی است و در این مقاله حول این محصول توضیحاتی ارائه خواهد شد.

 

 

کاربرد هود صنعتی

هود صنعتی استیل برای تهویه هوا و مکش بوی غذا ها در آشپزخانه های صنعتی تولید می شود. هود صنعتی به صورت هود دیواری و هود مرکزی قابل تولید است که بسته به ابعاد آشپزخانه خود می توانید سفارش دهید.

 

ابعاد هود صنعتی

هود مرکزی و هود دیواری در ابعاد استاندرد قابل تولید است اما از آنجایی که اندازه آشپزخانه ها متفاوت است این محصول در ابعاد مورد نیاز مشتری طراحی و تولید می شود. بنابراین شما بدون هیچ نگرانی می توانید با تیم پارس استیل تماس گرفته و ابعاد مورد نیاز خود را سفارش دهید تا در اسرع وقت تولید شده و ارسال شود.

 

۰۹۱۲۰۵۱۹۵۲۵ خانی

برای سفارش تماس بگیرید

 

 

جنس هود صنعتی

همانند سایر محصولات پارس استیل جنس هود مرکزی و هود دیواری از ورق های استیل است. ورق های استیل ضدخش و ضد زنگ برای رویه این محصول مورد استفاده قرار می گیرد. برای ستون های داخلی این محصول از پروفیل های استیل استفاده می شود که مقاومت لازم را برای نگهداری فن و سایر ملزومات هود داشته باشد.

 

 

عملکرد هود دیواری و مرکزی

هود آشپزخانه صنعتی باید داری فیلتری باشد که روغن های تولید شده از مواد غذایی در حین پخت به فن مکنده نرسد. این فیلتر ها دارای حفره های بسیار ریزی هستند که فقط هوا و بوی غذا می تواند از آن عبور کند و جلوی عبور روغن گرفته می شود. این فیلتر های نیز از جنیس استیل هستند . در پشت فیلتر های از فن هایی با قدرت بالا استفاده می شود تا بوی غذا را به خوبی مکیده و به بیرون منتقل کند. برای راحتی شست و شو ، تیم تولید تجهیزات پارس استیل فیلتر هود را به صورت جدا شونده و پرتابل طراحی کرده اند تا به جدا کردن بتوانید بهتر و راحتتر بشویید.

 

 

هود استیل صنعتی - هود صنعتی - هود مرکزی - هود دیواری 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل هود استیل صنعتی - هود صنعتی - هود مرکزی - هود دیواری 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل هود استیل صنعتی - هود صنعتی - هود مرکزی - هود دیواری 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل هود استیل صنعتی - هود صنعتی - هود مرکزی - هود دیواری 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل هود استیل صنعتی - هود صنعتی - هود مرکزی - هود دیواری 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل هود استیل صنعتی - هود صنعتی - هود مرکزی - هود دیواری 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =