تلفن تماس 09120519525

ایمیل info@p-steel.ir

ساعت کاری 24 ساعت

میز کار استیل | 09120519525

تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل > میز کار استیل | 09120519525
میزکار استیل 09120519525 - گروه صنعتی پارس استیل

میز کار استیل

میز کار استیل برای قسمت آشپزخانه و در واقع قسمت انبار داری رستوران ها ، هتل ها و تالار ها و سلف دانشگاه ها با کار می رود . شرکت تولید  تجهیزات استیل صنعتی پارس استیل در نظر دارد تا در این پست محصول مذکور را معرفی کند و شما را با جزئیات طراحی آن آشنا کند .

۰۹۱۲۰۵۱۹۵۲۵ خانی

برای سفارش تماس بگیرید

دسته بندی

میز کار استیل همانطور که در بالا ذکر شد در دسته بندی ابنار داری و نیز جز تجهیزات و لوازم آماده سازی به شمار می رود . این محصول در اندازه ها و ابعاد مختلف در آشپزخانه رستوران ها به کار می رود و برای مثال برای خورد کردن سبزیجات ، گوشت و سایز مواد غذایی به کار می رود . کاربرد های دیگری نیز می تواند داشته باشد . برای مثال نگهداری ظروف که شما با توجه به نیاز خودتان می توانید از آن بهره ببرید .

 

جنس

این محصول از ورق های استیل خش دار با کیفیت ساخته می شود . پایه های این محصول از پروفیل های استیل مقاوم ساخته می شود تا بتواند تحمل بالایی داشته باشد . برای ساخت این محصول برای استحکام بالاتر از یه طبق پاتروکی استفاده می شود . این طبقه هم برای بالا بردن استحکام این محصول به کار می رود و هم برای اینکه بتوان لوازم و یا مواد غذایی را در این قسمت قرار داد و به قول گفتنی با یک تیر دو نشان زده ایم .

 

 

ویژگی های جانبی

بنا به نیاز مشتری این میز می تواند دارای حفره هایی باشد که زباله ها از طریق آن به سطل زباله انتقال یابد . برای مثال برای تمیز کردن مرغ و ماهی باید سوراخ هایی در میز وجود داشته باشد تا اضافات مرغ و ماهی به سطل زباله ریخته شود . این ویژگی توسط گروه صنعتی پارس استیل بر روی میز های استیل به توجه به نیاز مشتری قابل اجرا می باشد .

 

 رویه میز

همانطور که می دانید رویه میز کار استیل از ورق های استیل با کیفیت بالا ساخته می شود . اما پارس استیل برای بهتر شدن این محصول کار دیگری را نیز برای قسمت رویه میز انجام داده است . در قسمت رویه در زیر ورق استیل یه لایه چوپ نئوپان قرار داده شده است تا هم استحکام قسمت رویه بیشتر شود و نیز از سر و صدا جلوگیری شود . این چوب نئوپان با ورق های گالوانیزه با کیفیت پوشش داده می شود تا آب به آن نفوذ نکند .

 

ابعاد

ابعاد استاندارد برای میز کار استیل که توسط پارس استیل تعریف شده است دارای ارتفاع 90 سانتی و نیز عرض 65 سانتی و طول های 120 و 150 و 190 سانتی می باشد . که با توجه به نیاز خود می توانید سفارش دهید . اما همانند تمامی محصولات پارس استیل شما می توانید ابعاد مورد نیاز خود را محاسبه کرد و به تیم پارس استیل بدهید تا در ابعاد مورد نیاز شما این محصول طراحی و به صورت اختصاصی برای شما تولید شود .

 

میز کار استیل در دو حالت

این محصول در دو وضعیت کنار دیواری و نیز وسط کار طراحی می شود . برای میز کار کنار دیواری لبه ای با ارتفاع قابل توجه طراحی شده است تا مواد غذایی به زمین ریخته نشود . همچنین این محصول می تواند به صورت چرخ دار یا ساده طراحی شود .

 

 

میزکار استیل 09120519525 - گروه صنعتی پارس استیل میزکار استیل 09120519525 - گروه صنعتی پارس استیل میزکار استیل 09120519525 - گروه صنعتی پارس استیل میزکار استیل 09120519525 - گروه صنعتی پارس استیل

 

ارسال شده در ‌ دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هجده =