تلفن تماس 09120519525

ایمیل info@p-steel.ir

ساعت کاری 24 ساعت

میز تخته کار صنعتی استیل | 09120519525

تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل > محصولات > تجهیزات آماده سازی > میز تخته کار صنعتی استیل | 09120519525
میز تخته کار صنعتی استیل 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل

میز تخته کار صنعتی استیل

میز تخته کار صنعتی استیل جزو تجهیزات آماده سازی رستوران ها و هتل ها و سلف های دانشگاه ها و در کل تمامی آشپزخانه های صنعتی است که استفاده از آن ضروری بوده و برای هر آشپزخانه ای ضروری است. در این مقاله قصد داریم ویژگی های این تجهیز تولید شده در تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل را با شما در میان بگذاریم و مزایا استفاده از آن، جنس نحوه ساخت و موارد دیگر را بررسی کنیم.

 

 

جنس میز تخته کار

کلیه تجهیزات تولید شده در تجهیزات پارس استیل از ورق های استیل، پروفیل های استیل و موادی از این دست است. در مورد میز تخته کار قضیه کمی متفاوت به نظر می رسد به این دلیل که تخته باید داشته باشد. اما جای هیچ نگرانی نیست این محصول همانند سایر تجهیزات ما ابتدا تماما از پروفیل های استیل و ورق های استیل تولید می شود. پایه های این محصول از پروفیل های 40 در 40 استیل ساخته می شود که استحکام بالایی دارد. یک قسمت پاتروکی در این محصول تعبیه می شود که آن هم از پروفیل ساخته شده و در مواردی روی آن از ورق ها استیل پوشیده می شود. و در نهایت قسمت تخته ای رویه در روی میز  قرار گرفته و محکم می شود.

09120519525 خانی

برای سفارش تماس بگیرید

قیمت میز تخته کار

قیمت گذاری بر روی محصولات از چند پارامتر پیروی می کند. ابعاد، کیفیت و زمان ساخت. این ها فاکتور های مهم در قیمت گذاری محصولاتی هستند که روزانه با آن ها سروکار داریم. در مورد محصولات ما از آنجایی که کیفیت محصولات تضمین شده است پس فقط ابعاد را بررسی می کنیم. قیمت این محصول فقط بسته به ابعاد آن تعیین می شود

 

 

ابعاد میز تخته کار

در تمامی محصولات تولید تجهیزات استیل آشپزخانه های صنعتی پارس استیل، ابعاد استانداردی وجود دارد که به دست کارشناسان و متخصصین این حوزه بر اورد شده است. و این محصول از این قاعده مستثنی نیست. ابعاد استاندارد برای این محصول به شرح زیر است.

  • عرض استاندارد 65 سانتی متری
  • ارتفاع استاندارد 90 سانتی متری
  • طول های استاندارد  120 ، 150 ، 190 سانتی متری

البته شایان ذکر است که این ابعاد، ابعاد استاندارد هستند. ما این نوید را به شما می دهیم که در هر ابعادی که لازم داشته باشید تیم ما آماده دریافت سفارشات شما عزیزان است.

 

 

میز تخته کار صنعتی استیل 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل میز تخته کار صنعتی استیل 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سیزده =