تلفن تماس 09120519525

ایمیل info@p-steel.ir

ساعت کاری 24 ساعت

میزکار استیل صنعتی | 09120519525

تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل > محصولات > تجهیزات آماده سازی > میزکار استیل صنعتی | 09120519525
میزکار استیل 09120519525 - گروه صنعتی پارس استیل

میزکار استیل

میزکار استیل جزو مهمترین تجهیزات در گروه بندی تجهیزات آماده سازی غذا در آشپزخانه های صنعتی از جمله هتل ها و رستوران هاست. این محصول در سه نوع رویه ورق استیل ، رویه تفلون ، و رویه تخته کار ساخته می شود که بسته به نیاز خود می توانید از آن ها استفاده کنید و چه بسا از چند نوع میز کار همزمان استفاده کنید.

ابعاد میزکار استیل صنعتی

همه محصولات تولید شده در پارس استیل دارای ابعاد استاندارد و مشخص هستند که توسط کارشناسان و متخصصان تیم ما طراحی و برآورد شده اند از این رو برای میزکار استیل نیز ابعاد بدین صورت است. عرض استاندار 65 سانتی متر و ارتفاع استاندارد 90 سانتی متر است.  طول استاندارد به صورت 120 ، 150 ، 190 سانتی متر است. ابعاد مذکور برای خرید میزکار استیل صنعتی ابعاد استاندارد هستند در صورتی که این ابعاد در آشپزخانه شما قابل اجرا نیستند می توانید ابعاد دلخواه خود را برای سفارش به تیم طراحی پارس استیل بهدید

 

۰۹۱۲۰۵۱۹۵۲۵ خانی

برای سفارش تماس بگیرید

کاربرد های میزکار استیل صنعتی

در آشپرخانه های رستوران ها میزکاری خاص برای تمیز کردن مرغ و ماهی و سایر مواد غذایی طراحی می شود این میز در گوشه خود دارای سوراخی است که می توان از طریق آن زباله های تولید شده را به سطل زباله ریخت.

میزکار استیل 09120519525 - گروه صنعتی پارس استیل میزکار استیل 09120519525 - گروه صنعتی پارس استیل میزکار استیل 09120519525 - گروه صنعتی پارس استیل

جنس

پایه های میزکار استیل پروفیل های استیل 4*4 با کیفیت و دوام بالاست. رویه استفاده شده برای این محصول صنعتی استیل ضدخش 430 است. درصورتی که با آب بیشتر سروکار دارید بهتر است از ورق های 304 استفاده شود

پاتروکی یک طبقه در زیر میز به نام پاتروکی با پروفیل ساخته می شود که هم استحکام میز را بالا می برد و هم برای نگهداری وسیله گزینه مناسبی است.

در زیر رویه میز یک لایه نئوپان کار گذاشته می شود

نئوپان استحکام میز را بالا می برد و از صداهای ناخواسته جلوگیری می کند.لایه چوب نئوپان با ورق های گالوانیزه با کیفیت پوشیده می شود تا آب به چوب نفوذ نکند.

میزکار استیل به دوصورت وسط کار و کنار دیوار قابل طراحی است که بسته به محل قرارگیری میز در آشپرخانه شما تعیین می شود. برای میزهای کنار دیوار لبه ای به ارتفاع 5 سانتی در نظر گرفته می شود تا غذا و ضایعات آن به پشت میز نریزد.

 

سایر مشخصات

ویژگی های متنوعی می توان برای این محصول متصور بود از جمله امکان نصب رف شیشه ای وجود دارد. تیم صنعتی پارس استیل با در اختیار داشتن متخصصان و کارشناسان خبره در این موضوع آماده دریافت سفارشات اختصاصی شما برای طراحی تولید و اجرا است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =