تلفن تماس 09120519525

ایمیل info@p-steel.ir

ساعت کاری 24 ساعت

فر اغذیه استیل | 09120519525

تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل > محصولات > تجهیزات حرارتی > فر اغذیه استیل | 09120519525
فر اغذیه استیل - فر ساندویچی 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل

فراغذیه

فر اغذیه واژه ای کلی است که به فر هایی اختصاص داده می شود که به صورت اختصاصی برای رستوران و هتل و یا فست فودی ها تهیه می شود . این محصول در دسته بندی تجهیزات استیل صنعتی حرارتی قرار می گیرد . بیشترین کاربرد آن برای فست فودی هاست اما این به معنی آن نیست که در رستوران ها کاربرد ندارد .

 

فرساندویچ

فر ساندویچ همانطور که در بالا ذکر شد جزو فر اغذیه به شما می آید . از این رو به توضیح آن می پردازیم . فر ساندویچ هم واژه ای کلی است که به وسیله ای برای پخت و پز به شیوه های گریل کردن ، سرخ کردن ، پخت با شعله و برگر اختصاص می یابد .

فر اغذیه تولید شده در پارس استیل

 

فر اغذیه رومیزی

گاهی مواقع پیش می آید که شما نیاز به فر های ساندویچ رو میزی نیاز دارید دلایل متعددی هم می توانید داشته باشید برای مثال نبود فضای کافی ، یا حتی گسترش اشپزخانه های صنعتی تان . به هر حال شما می توانید از گروه صنعتی پارس استیل این محصول را سفارش دهید . این میز از نظر امکانات هیچ تفاوتی با فر ساندویچ عادی ندارد . و هر تعداد برگر ، گریل ، شعله و استیک که بخواهید بر روی آن پیاده می شود .

این نوع فر ها بر روی فریزز میزکاری می توانند قراربگیرند .

 

۰۹۱۲۰۵۱۹۵۲۵ خانی

برای سفارش تماس بگیرید

فر های ایستاده

نوع دیگری از فر اغذیه  فر های ایستاده است که دارای پایه هایی هستند . این ارتفاع دارای استاندارد هایی است . برای مثال 90 سانتی متر گریل از زمین فاصله دارد . ارتفاع کلی این محصول 2 متر است . قسمت پائین این محصول به صورت کابین طراحی می شود .

قسمت فوقانی دارای کابین شیشه ای با شیشه های با ضخامت 8 میلی طراحی می شود . نیز هود و نیز چراغ تونلی برای روشنایی وصل می شود .

 

ویژگی ها

  • فر اغذبه دارای شیر های خروسکی و شمعک های مسی برای روشن ماندن شعله
  • شمعک ها دارای پیچ تنطیم می باشند که میزان حرارت آن ها را می توان تنطیم کرد
  • در صورت خاموش شدن شعله شمعک ها روشن می مانند تا به راحتی شعله روشن گردد
  • این محصول هم برای گاز شهری و هم گاز کپسول طراحی می شود

 

 

جنس

طبق معمول پارس استیل فر اغذیه های خود را با استیل های 430 خش دار می سازد . پایه های این وسیله برای استحکام بیشتر از پروفیل های آهنی ساخته می شود . جای نگرانی برای زنگ زدن این پایه ها وجود ندارد زیرا پارس استیل برای جلوگیری از زنگ زدن ابتدا ضد زنگ و سپس رنگ بر پروفیل های آهنی می زند .

 

 

فر اغذیه استیل - فر ساندویچی 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل فر اغذیه استیل - فر ساندویچی 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل فر اغذیه استیل - فر ساندویچی 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل فر اغذیه استیل - فر ساندویچی 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل فر اغذیه استیل - فر ساندویچی 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + نه =