تلفن تماس 09120519525

ایمیل info@p-steel.ir

ساعت کاری 24 ساعت

دم کن برنج صنعتی | تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل
0
(0)

دم کن برنج

این تجهیز یعنی دم کن برنج از جمله دسته بندی های تجهیزات حرارتی است و نیز برای همه رستوران ها و هتل ها و تالار ها لازم است . کارایی این وسیله برای بعد از آبکش کردن برنج است. البته کارایی دیگری نیز دارد برای مثال در رستوران ها برنج را به مدت زمان زیادی باید گرم نگه دارند برای همین از این وسیله استفاده می شود . در داخل این وسیله می توان دیگه یا حتی ظروف دیگری نیز قرار داد .

 

گرمخانه

شباهت بسیار زیاد این محصول به گرمخانه صنعتی باعث می شود که این دو وسیله را اشتباه بگیرند. محصول مذکور نوعی گرمخانه است . اما گرمخانه معنای وسیع تری دارد . تفاوت هایی نیز در این دو وسیله وجود دارد برای مثال گرمخانه دارای شیر تنظیم حرارت است اما دم کن برنج این مورد را ندارد .

 

ساختار داخلی دم کن برنج

دم کن برنج کاملا از ورق های استیل ساخته می شود . این محصول به صورت دوجداره و یه جداره طراحی می گردد تا بازدهی آن بالاتر رود . ساشی کشی داخل از پروفیل آهنی ضخیم ساخته می شود .

جداره داخلی این محصول از گالوانیزه نسوز و عایق های حرارتی تعبیه شده برای آن از جنس پشم شیشه است .

 

09120519525 خانی

برای سفارش تماس بگیرید

 

ابعاد

گروه صنعتی پارس استیل تولید کننده تجهیزات آشپرخانه صنعتی آماده طراحی این محصول در هر ابعادی که لازم دارید هست . بنابراین بدون نگرانی از اندازه های ان سفارش دهید. البته نکته قابل ذکر این است که ابعاد استانداردی نیز برای این  محصول وجود دارد برای مثال طراحی به صورت یک در یا دو در که بسته به نیاز خود می توانید سفارش دهید .

دم کن برنج صنعتی | تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل دم کن برنج صنعتی | تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل دم کن برنج صنعتی | تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل

ابعاد من

نوع دیگری از ابعاد بندی برای این محصول وجود دارد و آن به صورت 6 من ، 8 من ، 10 من ، 12 من و 15 است . در صورتی که با ابعاد های بالا نمی توانید ابعاد کورد نیاز خود را محاسبه کنید . می توانید از ابعاد به صورت من استفاده کنید . این ابعاد در واقع ابعاد دیگ های مورد استفاده در این محصول است .

 

 

آیا این پست برای شما مفید بود؟

امتیاز متوسط 0 / 5. تعداد: 0

اولین نفری باشید که رای میدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 2 =