تلفن تماس 09120519525

ایمیل info@p-steel.ir

ساعت کاری 24 ساعت

ترولی آبچکان استیل

تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل > وبلاگ > محصولات > تجهیزات انبار > ترولی آبچکان استیل
ترولی آبچکان - ترولی آبچکان استیل  | تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل
0
(0)

ترولی آبچکان

اگر صاحب رستوران یا هتل هستید ، یا حتی اگر در آشپزخانه های این مکان ها حضور داشته باشید متوجه می شوید که بعد از شستشوی ظرف ها آن را در یک محلی قرار می دهند تا خشک شود . این محصول ترولی آبچکان نام دارد . هر آشپزخانه صنعتی به لحاظ اینکه حجم بالایی ازظروف شسته می شود نیاز به وسیله ای دارد تا ظرف ها در آن محل قرار گرفته و خشک شوند . شرکت تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارس استیل تولید کننده مطرح در این زمینه می باشد . قصد ما در این مقاله معرفی این محصول است که توسط تیم تولیدی شرکت تولید و عرضه می شود .

 

ابچکان ها

این محصول با توری های مخصوص مثلا توری لیوانی برای لیوان و توری مخصوص دیس، توری های مخصوص بشقاب ها و کاسه ها جداگانه تولید شده که کار را برای خریدار راحت کرده شرکت تولید تجهیزات پارس استیل در همواره در نظر دارد تا بهترین کیفیت را برای محصول خود تضمین کند .  برای همین در تولید ابچکان ها در این محصول از آهن ها یا آبکاری شده استفاده کرده است که با درخواست مشتری می توانند را هم از استیل های ضد خش ،طرح دار، و ساده ویا از پروفیل های استیل با بهترین کیفیت تولید کنند .

 

 

۰۹۱۲۰۵۱۹۵۲۵ خانی

برای سفارش تماس بگیرید

 

 

چرخ ها

همانطور که می دانید برای حرکت بهتر این محصول باید از چرخ هایی برای آن استفاده شود . البته اگر مشتری عزیز مایل باشد تیم تولید می تواند به صورت ایستا و ثابت هم این محصوا را تولید کند . که البته اسم آن ترولی نمی شود . محصول مذکور را درپستی جداگانه شرح خواهیم داد .  شرکت تولید تجهیزات اشپزخانه صنعتی پارس استیل برای بالا بدن کیفیت تولیدات خود برای این محصول تمهیداتی اندیشیده است . برای مثال در مورد این محصول از دو چرخ ترمز دار با کیفیت و نیز دو عدد چرخ ساده با کیفیت استفاده کرده است . هدف شرکت از استفاده از چرخ های ترمز دار این است که اگر لازم بود ترولی آبچکان در جایی ثابت بماند ترمز چرخ ها کشیده می شود و ترولی به صورت ثابت قرار می گیرد . چون از دو چرخ ترمز دار استفاده شده است بنابراین هیچ نگرانی نخواهید داشت از این نظر که ترولی ممکن است ناخواسته حرکت کند .

 

ترولی آبچکان - ترولی آبچکان استیل 09120519525 - تولید تجهیزات استیل آشپزخانه صنعتی پارس استیل

اندازه

این محصول  با ابتکار تولید کننده ها سه طبقه وچهار طبقه به ابعاد 130*60 ساخته می شود شرکت تولید تجهیزات استیل اشپزخانه  صنعتی پارس استیل  توان ساخت هر ابعاد و اندازه ای را که مشتری گرامی مایل باشد دارد پس شما به دلخواه می توانید سفارش دهید اندازه های این محصول به تشخیص کارکنان شرکت در ابعاد 130در 60 ساخته شده است . در ابتدای متن قید شد که این محصول به صورت چهار طبقه و سه طبقه ساخته می شود . اما اگر لازم دیدید که تعداد طبقات بیشتری اضافه شود می توانید در هنگام سفارش قید کنید تا ترولی به تعداد طبقات مورد نیاز شما ساخته شود .

 

آیا این پست برای شما مفید بود؟

امتیاز متوسط 0 / 5. تعداد: 0

اولین نفری باشید که رای میدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 6 =